Gry

Video Poker Jacks or Better (bez pieniędzy) – za darmo

Za darmo, bez rejestracji, działa w przeglądarce. Graj w video pokera Jacks or Better kredytami do gry. Dostań pięć kart, zatrzymaj te, które chcesz, dobierz nowe i zgarnij wygraną za parę waletów lub lepszy układ, aż po pokera królewskiego. Bez prawdziwych pieniędzy.

Kredyty200
Zakład5
Wygrana0
Tabela wypłat, kredyty wygrane na zakład
UkładMonety: 1Monety: 2Monety: 3Monety: 4Monety: 5
Poker królewski2505007501,0004,000
Poker50100150200250
Kareta255075100125
Full918273645
Kolor612182430
Strit48121620
Trójka3691215
Dwie pary246810
Walety lub wyżej12345

Ustaw zakład i Rozdaj

Klawiatura: 1–5 zatrzymuje karty, Enter rozdaje i wymienia. Gra tylko na kredyty: bez prawdziwych pieniędzy, nic do kupienia.

Gra działa na twoim urządzeniu. Wyniki i ustawienia są zapisywane tylko w tej przeglądarce. Nic nie jest nigdzie wysyłane.

Dlaczego warto grać tutaj: Video Poker

W 100% za darmo
Graj, ile chcesz. Bez konta, bez opłat, bez instalowania.
Prywatność od podstaw
Gra działa w przeglądarce. Nic do pobierania.
Działa na każdym urządzeniu
Działa w przeglądarce na Windows, Mac, Linux, Android i iPhone. Bez instalowania aplikacji.

Jak używać: Video Poker

  1. Ustaw zakład od 1 do 5 kredytów, a potem naciśnij Rozdaj.
  2. Stuknij karty, które chcesz zatrzymać. Zostaną oznaczone jako ZATRZYMANE.
  3. Naciśnij Dobierz, aby wymienić pozostałe.
  4. Wygrywające układy płacą według tabeli, od pary waletów lub lepszej aż po pokera królewskiego.

Najczęściej zadawane pytania

Czy to hazard na prawdziwe pieniądze?
Nie. Kredyty są darmowe i nie mają wartości. Nie ma nic do kupienia ani do wygrania.
Co wygrywa?
Para waletów, dam, królów lub asów i każdy lepszy układ. To pełna tabela wypłat: full płaci 9, a kolor 6 za każdy postawiony kredyt.
Po co stawiać pięć kredytów?
Poker królewski przy zakładzie pięciu kredytów płaci 4,000, czyli znacznie więcej niż pięciokrotność wypłaty przy jednym kredycie.
Czy mogę używać klawiatury?
Tak. Klawisze 1 do 5 zatrzymują karty, a Enter rozdaje i dobiera.
Czy Video Poker jest za darmo?
Tak. Korzystasz za darmo, bez rejestracji i bez instalowania czegokolwiek.